Powered by Open Source Shopping Cart SEOTOASTER

Eshop a kamenný obchod v Praze

Navštivte naši prodejnu Aladin Shop v Praze 2 na Výtoni a prozkoumejte naši nepřebernou nabídku tabáků, uhlíků a vodních dýmek. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Naši nabídku také naleznete na našem internetovém obchodě , kde si vše můžete prohlédnout z pohodlí domova.

Návrat do historie : Magické kouření vodních dýmek

Vodní dýmky, také známé jako shisha, nargila, šíša, vodárna nebo dokonce vodnice, představují fascinující pověstný rituál, který přenáší kouřové obláčky do vzduchu a nabízí zároveň příjemný zážitek. V průběhu staletí si tato tradiční metoda kouření získala oblibu po celém světě. Pokud se chcete seznámit s historií a fascinujícími aspekty vodních dýmek, připojte se a vyražte se mnou na dobrodružnou cestu časem.

Historie vodních dýmek sahá až ke starodávné Persii, dnešnímu Íránu, kde se zrodil jejich první koncept. Původně vytvořené jako způsob přenášení tabákového dýmu do vody, aby byl jemnější a chladnější při inhalaci, se vodní dýmky staly neodmyslitelnou součástí kulturního dědictví na mnoha místech po světě. Jejich popularita se šířila a přicházela s sebou různorodost a osobité charakteristiky.

Kdekoliv se vodní dýmky objevily, nesly s sebou i specifické tradice a zvyky. Například v Turecku, které je známé pro svůj silný vztah k vodním dýmkám, se tato kultura stala symbolickým spojením mezi lidmi a pomocí těchto zařízení se konají důležité společenské události. V Egyptě je kouření vodní dýmky součástí denního života, ať už se jedná o tradiční čajovny nebo moderní kavárny. A v arabských zemích jsou vodní dýmky považovány za umělecký předmět, na kterém umělci vytvářejí složité a úchvatné vzory.

V současnosti se vodní dýmky těší oblibě jak mezi mladými, tak staršími generacemi. Díky velkému množství dostupných příchutí tabáku a možnosti jejich kombinace ovocných nebo kořeněných příchutí, si můžete vytvořit vlastní unikátní zážitek. Vodní dýmky se také často používají jako prostředek k relaxaci a uvolnění po náročném dni.

Nicméně, je důležité si uvědomit, že jakýkoliv způsob kouření může mít dopad na zdraví. Při inhalaci kouře z vodní dýmky jsou některé přítomné škodliviny vdechovány a mohou způsobovat potenciální zdravotní rizika. Je proto důležité používat vodní dýmky s obezřetností a s rozumem.

Vodní dýmky jsou bezesporu nesmírně zajímavým a poutavým způsobem kouření. Představují spojení mezi kulturami, historií a jedinečnými způsoby kouření, které oslovují mnoho lidí po celém světě. Ať už se jedná o tradiční rituály nebo moderní zážitky, vodní dýmky v sobě nesou jedinečnou sílu přinášet do našich životů momenty relaxace a sdílení.

vodni dymky aladin shop

Adresa kamenného obchodu:

 • Aladin Shop s.r.o.
 • Eshop : www.vodnidymkytabaky.cz
 • Vyšehradská 414/6
 • Praha 2, Nové město
 • Náhled mapy
 • GPS souřadnice : N 50°4.10278', E 14°25.04508'
 • (Rohová prodejna vedle španělských potravin)

Otevírací doba kamenného obchodu:

Jak se k nám dostanete:

 • ---------- MHD ----------
 • Nejbližší zastávka tramvaje
  Výtoň č. 2, 3, 7, 17,
 • odtud ulicí Na Hrobci cca 175 m
 • ---------- AUTEM ----------
 • Parkování na modrých zónách, možnost parkovat v okolí na placených zónách.